Wat doen mensen die het wél lukt wat jij wellicht niet doet? Laat je inspireren door een bevlogen Gronings stel: Merlijn Albering en Tjeerd Andringa. Zij ervaren succesvol ondernemer vanuit een toekomstvisie op voedselvoorziening, hij ondernemer en veelzijdig onderzoeker gedreven door duurzamer relaties tussen individu en omgeving. Zij eigenaar van de Stadsakker winkel en kwekerij in de stad Groningen (www.stadsakker.nl), hij werkzaam aan de RuG en als initiator van het bedrijf SoundAppraisal (www.soundappraisal.eu) dat zich richt op het verbeteren van onze auditieve leefomgeving (met deze zomer projecten in Amsterdam en Groningen).
Samen geven ze een unieke presentatie.
Wie Merlijn kent, weet: ze prikkelt je en zet je aan tot denken en vooral doén. Ze start én eindigt dus interactief. En ze vertelt, meeslepend: over de noodzaak van een visie, over kansen die je moet pakken, over problemen die je moet tackelen, over baas zijn en geld verdienen. Persoonlijk en ‘to the point’.
Tjeerd is een begenadigd spreker en een bak vol parate wetenschappelijke (toegepaste) kennis. Hij zet je voor de spiegel met ondernemers-karakteristieken en gaat in op de lol & effectiviteit van ondernemen vanuit maatschappelijke gedrevenheid.
Want zeg nou zelf: wat is er mooier dan de wereld scheppen die jij wilt, regie te hebben over je eigen leven, en ruimte te creëren waarin anderen tot bloei kunnen komen!
Let op: gewijzigde locatie: Johan de Wittstraat 15 (in plaats van Wolkenfabriek)