| Transitieatlas | Niet ingelogd | Nieuw account | Inloggen
Begin: 
woe 2 apr 2014 17:30
Eind: 
woe 2 apr 2014 21:45
Op woensdag 2 april organiseert projectbureau A7Westergo in Heerenveen het Koplopersymposium Samenwerken Werkt. Tijdens dit evenement vertellen bedrijven die hebben deelgenomen aan Koploperprojecten in drie Friese gemeenten waarom en hoe zij duurzaam ondernemen en welke rol samenwerking daarin speelt. U krijgt praktische tips over duurzaam ondernemen, doet inspiratie op en u kunt kennismaken met andere ondernemende bezoekers die geïnteresseerd zijn in duurzaamheid en samenwerken.

Samenwerken werkt!
Het thema Samenwerken Werkt krijgt op allerlei manieren vorm tijdens het Koplopersymposium op 2 april, bijvoorbeeld tijdens de presentaties van de Koplopers. De Koplopers, waaronder
A-ware Food Group en Koninklijke Peijnenburg, nemen in tweetallen plaats op onze ‘groene bank’ die is gemaakt in samenwerking met leerlingen van het Friesland College. Daarnaast deelt duurzame ondernemer Sytze Keuning van Bioclear zijn top 5 van succesvolle samenwerkingen. En u hoort over nieuwe initiatieven op het gebied van samenwerking vanuit de overheid en het bedrijfsleven.
Om u zelf te laten ervaren hoe de samenwerking tussen innovatieve techniek en stijlvol design voelt, maken de aanwezigen kans op een proefrit in een van de meest populaire elektrische auto’s van dit moment: de Tesla Model S.

Locatie: 
congreslocatie Trinitas
Coehoorn van Scheltingaweg 1
Heerenveen, Friesland
Javascript is required to view this map.
 
Socials